Головна  →  Оголошення  →  17 листопада 2021

Оголошення про проведення конкурсного відбору громадських об’єднань, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва у 2022 році

З метою впровадження соціального партнерства між Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією та громадою через громадські об’єднання з питань ґендерної рівності, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни та праці, осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або операції Об’єднаних сил, забезпеченні її проведення, жертв нацистських переслідувань, дітей війни (далі – громадські об’єднання, діяльність яких має соціальну спрямованість), Конкурсна комісія з відбору громадських об’єднань для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на 2021 рік при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації, відповідно до Порядку відбору громадських об’єднань для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 19.04.2018 № 495/4559, повідомляє про початок проведення конкурсного відбору громадських об’єднань, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва у 2022 році.

До участі у конкурсному відборі допускаються громадські об’єднання, діяльність яких має соціальну спрямованість, які мають статус юридичної особи не менше ніж один рік до дати оголошення конкурсного відбору, діяльність яких поширюється на територію Подільського району міста Києва.

Метою проведення конкурсного відбору є залучення громадських об’єднань, діяльність яких має соціальну спрямованість, до співпраці з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією шляхом реалізації розроблених ними проєктів, спрямованих на виконання завдань і заходів Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 15 грудня 2011 року № 824/7060 «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року» (у редакції рішення Київської міської ради від 06.07.2017 № 724/2886), в частині підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення.

Конкурсні пропозиції подаються громадськими об’єднаннями, діяльність яких має соціальну спрямованість, за такими пріоритетними напрямками:

1. Реабілітація та соціальний захист осіб з інвалідністю різних нозологій захворювань (крім осіб з вадами слуху та зору).

2. Реабілітація та адаптація осіб з вадами слуху та зору.

3. Проведення комплексної реабілітації та спеціалізованого консультування дітей та молоді з інвалідністю.

4. Реінтеграція людей груп ризику (осіб, які звільняються з місць позбавлення волі).

5. Соціальна реабілітація учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій та їхніх сімей.

6. Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

7. Соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

8. Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

9. Соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста.

10. Проведення роботи, спрямованої на патріотичне виховання молоді.

11. Абілітація, заходи із включення до місцевої спільноти, представництво інтересів, розумні пристосування для осіб з інтелектуальними порушеннями та членів їх сімей, які здійснюють опіку та догляд.

12. Надання інших соціальних послуг.

Для участі у Конкурсному відборі громадські об’єднання подають:

1. заявку на участь у конкурсному відборі встановленої форми (додається);

2. копію статуту громадського об’єднання;

3. копію рішення уповноваженого органу про внесення громадського об’єднання до Реєстру неприбуткових установ та об’єднань;

4. копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5. коротку інформацію про діяльність та досвід роботи громадського об’єднання;

6. опис проєкту за встановленою формою (додається) та кошторис витрат, необхідних для виконання проєкту;

7. звіт про використання бюджетних коштів за попередній рік з відповідними підтверджуючими документами (для громадських об’єднань, які отримували бюджетні кошти у попередньому році).

Учасник конкурсного відбору може подавати одну або декілька конкурсних пропозицій у друкованій та/або електронній формі.

Документи, подані учасником конкурсного відбору, засвідчуються на кожній сторінці підписом керівника та скріплюються печаткою громадського об’єднання.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Строк подання конкурсних пропозицій 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсного відбору.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється Управлінням соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (далі - Управління) за адресою: м. Київ, вул. Ярославська 31Б,  еmail: [email protected]

Графік прийому:   понеділок – 800 до 1700

                              вівторок  – 800 до 1200

                              середа        – 800 до 1700

                              четвер     – 1245 до 1700

                              п’ятниця – 800 до 1200

                              обідня перерва – 1200 до 1245

Телефон для довідок: (044) 425 44 82.

 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!!!!!

На виконання протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  «Про вжиття додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста Києва» від 22.10.2021 № 66 та переходу міста Києва з 01.11.2021 до «червоного» рівня епідемічної небезпеки прийом громадян в Управлінні проводиться за умови наявності у відвідувачів негативного ПЛР-тесту, строк дії якого не перевищує 72 години, або сертифікату, що підтверджує вакцинацію від COVID-19.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послугСторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 15.07.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека