Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2021

Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу (фото)

Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу (фото)

27 жовтня відбулось засідання оперативного штабу з питань роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, у ході якого заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик обговорив з керівниками структурних підрозділів хід підключення до опалення житлових будинків.

За інформацією головного інженера КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району» Віталія Музиченка, вже підключено до тепла 635 житлових будинків комунальної власності. Також він повідомив, що 32 будинки залишаються без гарячого водопостачання через пошкодження інженерних мереж. У зв'язку з цим постійно ведуться ремонтні роботи для найшвидшого усунення пошкоджень.

У ході засідання розглянули й звернення мешканців району за минулий тиждень. Найчастіше подоляни звертались з питань відсутності ГВП та вивезення сміття.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук