Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2021

Віталій Кличко: Ми зробили все, щоб тарифи на тепло та гарячу воду для населення не піднялися

Віталій Кличко: Ми зробили все, щоб тарифи на тепло та гарячу воду для населення не піднялися

Столична влада зробила все можливе для того, щоб тарифи на тепло- та гаряче водопостачання для населення цього опалювального сезону не зросли. Про це в інтерв’ю телеканалу «Прямий» заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Київ завчасно закупив газ, тобто блакитного палива у нас достатньо. Також ми уклали меморандум з урядом і «Нафтогазом» щодо врегулювання питань у сфері постачання тепла та гарячої води. Але як голова Асоціації міст України можу сказати, що з його виконанням непроста ситуація по всій країні. Оскільки чимало постачальників газу відмовляються постачати газ за тими цінами, що обумовлені в меморандумі. Зокрема – для бюджетної сфери. І в деяких регіонах складається критична ситуація. Щодо тарифів для населення в Києві – ми зробили все для того, щоб вони не зросли. Це коштує бюджету міста великих грошей. Аби компенсувати різницю між ціною для населення і реальною ціною, яка на сьогодні є через здорожчання газу. Тим не менш, ми розуміємо, що люди повинні мати змогу платити за цими цінами», – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, із 23 жовтня у Києві розпочали підключення житлових будинків до тепла. Вже увімкнули опалення майже в 6 тисячах житлових будинків, що обслуговуються комунальними керуючими компаніями. Це – 70%. Також до тепла підключені понад 700 будинків ОСББ, ЖБК, відомчих, інвестиційних, та інших.

У жовтні Київська міська рада ухвалила рішення про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» на 2 млрд грн, щоб забезпечити стабільне проходження опалювального сезону в столиці і не допустити зростання тарифів на тепло та гарячу воду для населення.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук