Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2021

Яна Барінова: У Києві презентували пам’ятну монету та виставку поштових марок до 400-річчя Хотинської битви

Яна Барінова: У Києві презентували пам’ятну монету та виставку поштових марок до 400-річчя Хотинської битви

У Києві у галереї батального живопису «ЕКОГІНТОКС» презентували пам’ятну монету Національного банку України та виставку поштових марок і конвертів Литви, Польщі та України, випущених спеціально до 400-річчя Хотинської битви. Про це повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

«Хотинська битва, яка сталася 4 століття тому, – це приклад перемоги, мудрості та героїзму литовського, польського та українського народів, які змогли зупинити експансію Османської імперії. Якби цього не сталося, можливо, історія Європи та й усього світу пішла б зовсім іншим шляхом. Отже, ця подія є дуже повчальною. І найкращими засобами розповісти про неї, передати сучасникам її історико-культурне значення стають археологія та мистецтво», – розповіла Яна Барінова.

За її словами, окрім пам’ятної монети та виставки поштових марок на відвідувачів галереї чекає серія картин «Хотинська війна 1621 року» Андрія Холоменюка та виставка історичних артефактів і реліквій того періоду з українських та закордонний приватних колекцій.

Також директорка Департаменту культури КМДА висловила подяку організаторам та ентузіастам, справжнім цінителям історії, які передали галереї такі цінні експонати.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук