Головна  →  Новини  →  25 жовтня 2021

Триває ремонт доріг та вулиць в Подільському районі (фото)

Триває ремонт доріг та вулиць в Подільському районі (фото)

Працівники комунального підприємства ШЕУ Подільського району комунальної корпорації «Київавтодор» продовжують ремонт доріг та вулиць району.

Так, в період з 18 до 25 жовтня дорожники в цілодобовому режимі забезпечували належний санітарний стан балансових об'єктів вулично-дорожньої мережі.

Для виконання робіт з прибирання балансових територій було задіяно 4 бригади, у цілому 21 особа, та залучено 15 одиниць прибиральної техніки КП ШЕУ Подільського району. Усього протягом зазначеного періоду було прибрано 138 зупинок громадського транспорту.

Також за звітний період виконано роботи з поточного ремонту на вулицях Кирилівській, Межовій, Спаській, проспекті Свободи та роботи з ямкового ремонту на вулицях Рилєєва, Межовій, Олексія Терьохіна, Електриків.

Усього за звітний період очищено 49 зливоприймачів, 64 оглядові колодязі, відремонтовано 3 зливоприймачі на проспекті Свободи та 6 оглядових колодязів на вулицях Межовій, Електриків, проспекті Свободи.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук