Головна  →  Новини  →  14 жовтня 2021

Сергій Коваленко взяв участь в урочистому відкритті пам'ятного хреста захисникам України (фото)

Сергій Коваленко взяв участь в урочистому відкритті пам'ятного хреста захисникам України (фото)

Сьогодні у День захисників і захисниць України на проспекті Степана Бандери, 5 відбулось урочисте відкриття пам'ятного хреста захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Скульптурну композицію було встановлено зусиллями патріотичних громадських організацій «Музичний батальйон», «Київська спілка ветеранів АТО Подільського району», «Народний музей України», Організації українських націоналістів, НВР «Правий сектор», ВО «Свобода» та за підтримки Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

В урочистостях взяв участь перший заступник голови Подільської РДА Сергій Коваленко. «Сьогодні ми висловлюємо свою безмежну вдячність всім, хто боронить наші кордони на Сході країни, та вшановуємо пам’ять тих, хто поклав своє життя заради незалежності та територіальної цілісності нашої держави. Цей пам’ятний хрест завжди буде нагадувати українцям, якою ціною нам забезпечується мирне життя та суверенність України», - зазначив він.

Усі присутні вшанували пам’ять борців за незалежність країни хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного хреста.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послугСторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 15.07.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека