Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2021

У Києві вже підключили близько 900 будівель соціальної сфери: житлові будинки можуть достроково підключатись за індивідуальними заявками (+відео)

У Києві вже підключили близько 900 будівель соціальної сфери: житлові будинки можуть достроково підключатись за індивідуальними заявками (+відео)

У Києві вже підключили близько 900 закладів бюджетної сфери – шкіл, дитсадків та лікарень. Житлові будинки розпочнуть підключати після того, як середньодобова температура опуститься нижче 8 градусів три доби поспіль. Однак наразі вже можна окремо підключати будинки до опалення – якщо їхні мешканці приймуть відповідне рішення більшістю голосів. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що попри достатньо складний період підготовки до зими через кризову ситуацію із закупівлею газу, Київ технічно повністю готовий до зими.

«Теплопостачальні компанії провели всі необхідні регламентні роботи, у тому числі гідравлічні випробування мереж. І для соціальної сфери столиці – шкіл, дитсадків, лікарень – опалювальний сезон уже розпочався. Згідно з розпорядженням КМДА з 1 жовтня ми розпочали підключення цих закладів за їхніми індивідуальними заявками. Станом на ранок 13 жовтня тепло вже отримують близько 900 дитячих садочків, шкіл та лікувальних закладів. Підключення триває. Я звертаю увагу керівників цих закладів, щоб вчасно подавали заявки, і температура в приміщеннях була комфортною, враховуючи важливу соціальну функцію установ», – заявив Петро Пантелеєв.

За його словами, підключення житлових будинків залежить від погоди.

«Буде неправильним, коли сьогодні ми ввімкнемо опалення, а завтра доведеться відкривати вікна і гріти повітря, а потім сплачувати за це рахунках за комуналку», – пояснив посадовець.

Разом із тим, у кожного будинку сьогодні є можливість підключитись до тепла вже зараз.

«Мешканці будинку більшістю мають підтримати рішення підключення до тепла і направити копію протоколу до теплопостачальної компанії – КП «Київтеплоенерго», ТОВ «Євро-Реконструкція». Ми всі живемо в умовах карантину, тому є шлях письмового анкетування, яке повинна зробити ініціативна група будинку, щоб не збирати будинкові збори», – сказав Петро Пантелеєв.  

Нагадаємо, що Київська міська рада прийняла рішення про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» на 2 мільярди гривень. Це один із необхідних кроків, щоб стабільно пройти опалювальний сезон і не допустити зростання тарифів на тепло для населення.

Електронна пошта для надсилання протоколів щодо старту теплопостачання: КП «Київтеплоенерго» – info@kte.kmda.gov.ua ТОВ «Євро-Реконструкція» – darntec4@gmail.com

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук