Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2021

Київський молодіжний центр відкрив ще п’ять нових просторів партнерської мережі YouthFull у трьох районах столиці

Київський молодіжний центр відкрив ще п’ять нових просторів партнерської мережі YouthFull у трьох районах столиці

Простори Київського молодіжного центру YouthFull відтепер працюватимуть ще в трьох районах Києва.

Так, на Подолі це: #YouthFullPodil (вул. Межигірська, 25), #YouthFullKurenivkа (вул. Кирилівська, 117) та #YouthFullVynohradar (просп. Правди, 88-Б). Ще два простори #YouthFullGeneration (вул. Л. Толстого, 49) та #YouthFullMediathech (Повітрофлотський просп., 10) працюватимуть, відповідно, у Голосіївському та Солом’янському районах столиці.

Їхня діяльність закріплена меморандумами за підписами директора Київського молодіжного центру Андрія Омельченка, директорки Централізованої бібліотечної системи Подільського району Антоніни Ошкало та директорки міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія» Галини Конашко.

«Партнерська мережа YouthFull вже налічує 12 просторів та охоплює 6 із 10-ти районів столиці. Команда КМЦ втілила це лише протягом двох місяців, без бюджетного фінансування проєкту, власними силами, за допомогою меценатів та волонтерів.  У наших амбіціях до кінця року бути присутніми у всіх районах Києва завдяки співпраці з топовими вишами, найсучаснішими бібліотеками та приватними хабами», – заявив директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко.

Нагадаємо, що проєкт YouthFull – це партнерська мережа молодіжних просторів КМЦ, створених для підвищення рівня участі молоді, розвитку волонтерського та громадського руху. Він реалізовується власними силами Центру, без залучення коштів зі столичного бюджету.

У просторах YouthFull організовані молодіжні групи можуть брати участь у заходах неформальної освіти, слухати лекції, спілкуватися з однодумцями, а також приєднуватися до різноманітної молодіжної роботи.

Контакти Київського молодіжного центру: (044) 221-92-11, hello@kyc.org.ua.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук