Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2021

У Київському академічному театрі «Колесо» відбулися урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України (фото)

У Київському академічному театрі «Колесо» відбулися урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України (фото)

У Київському академічному театрі «Колесо» відбулися урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України. У заході взяли участь учасники АТО, співробітники Подільського районного військового комісаріату, військовослужбовці підшефної військової частини, співробітники Подільської райдержадміністрації та комунальних підприємств району.

Виконувач обов’язків голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віталій Волошкевич привітав зі святом усіх, хто носить високе звання захисників і захисниць України.

«Велика вдячність і повага тим, хто сьогодні дає відсіч агресорам і захищає наш щоденний мир і спокій. У День захисників і захисниць України ми також вшановуємо пам’ять і схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. На превеликий жаль, 25 наших подолян поклали свої життя захищаючи національну єдність та територіальну цілісність держави. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях», - зазначив у своєму виступі Віталій Волошкевич. Також він передав щирі вітання від міського голови Віталія Кличка та його заступника Валентина Мондриївського всім присутнім в залі захисникам і захисницям країни.

Крім того, Віталій Волошкевич вручив грамоти учасникам АТО за сумлінне та старанне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України та пам’ятні сувеніри матерям загиблих та померлих учасників АТО/ООС.

Захід завершився переглядом вистави «Два аромати троянди».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук