Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2021

У Подільському районі вшанували пам’ять захисників України (фото)

У Подільському районі вшанували пам’ять захисників України (фото)

13 жовтня в Почайнинському сквері вшанували пам'ять героїв, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

«Ми пишаємося нашими захисниками. Бо українські військові – основа незалежності та безпеки нашої держави. Усі ми маємо можливість жити нормальним життям, розвивати країну, вчитись, виховувати дітей тільки тому, що на «передовій» нас захищають саме вони. У бойових діях на Сході нашої країни в лавах Збройних Сил України та інших військових формуваннях взяли участь більше двох тисяч подолян. Низький уклін всім, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави», - зазначив у своєму виступі Віталій Волошкевич.

Усі присутні вшанували пам'ять героїв, які загинули захищаючи свою країну, хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Крім того, до поминальної панахиди (літії) за загиблими воїнами долучився настоятель храму, голова парафіяльної ради митрофорний протоієрей парафії святого Миколи Набережного отець Стефан Яремчук.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук