Головна  →  Новини  →  24 вересня 2021

Сергій Коваленко привітав ветеранів з нагоди відзначення Дня партизанської слави (фото)

Сергій Коваленко привітав ветеранів з нагоди відзначення Дня партизанської слави (фото)

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. На сьогодні у Подільському районі проживають 4 ветерани Другої світової війни, які брали участь у партизанському русі у ті роки.

Перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Коваленко спільно із заступником начальника управління соціального захисту населення Лесею Момотовою та директором Територіального центру соціального обслуговування Оленою Слабеняк відвідав поважних мешканців району.

«Дякую вам за великий внесок у боротьбу з нацизмом, за врятовані життя. Бажаю вам міцного здоров’я та миру усім нам на нашій землі» - привітав ветеранів Сергій Коваленко та, за сприяння Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України в місті Києві, вручив подарункові набори.

Також з нагоди відзначення свята представники громадськості взяли участь в урочистих заходах, які відбулись у Парку партизанської слави.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук