Головна  →  Новини  →  24 вересня 2021

Петро Оленич: Київ працює над забезпеченням покриття 4G у всьому місті

Петро Оленич: Київ працює над забезпеченням покриття 4G у всьому місті

Керівник цифровізації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич провів робочу зустріч із представниками найбільших мобільних операторів щодо покращення 4G покриття у Києві.  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Місто володіє інфраструктурою, необхідною для встановлення базових станцій. Стовпи освітлення, дорожня інфраструктура, комунальні заклади. Напрацювавши механізм взаємодії та рівного доступу для всіх операторів, ми зможемо забезпечити якісне 4G покриття в усьому місті», – заявив Петро Оленич.

Він зауважив, що Київ вже має досвід впровадження бездротової технології звʼязку LoRaWAN: розгортання міської опорної мережі та покриття районів міста, впровадження 4G у метро.

«Наша глобальна візія – використання сучасних IoT-технологій для ефективного вирішення проблем міста (контроль та моніторинг стану екології, транспорту, енергетики і ЖКГ тощо). Вже є перші успішні кейси реалізації із комунальними підприємствами міста, департаментами та службами міста», – розповів Петро Оленич.

Також CDTO Києва заявив, що співпраця міської влади та мобільних операторів  – ключ до впровадження сучасних технологій зв’язку не лише в Києві, а й у всій Україні.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук