Головна  →  Новини  →  30 липня 2021

Віталій Кличко привітав українських альпіністів, які підкорили вершину понад 8 тисяч метрів у Гімалаях

Віталій Кличко привітав українських альпіністів, які підкорили вершину понад 8 тисяч метрів у Гімалаях

Мер Києва Віталій Кличко привітав українських альпіністів, які підкорили неприступний восьмитисячник у Гімалаях, відомий як К2 або Чогорі.

Віталій Кличко зазначив, що К2 – друга вершина у світі за висотою після Евересту і перша за складністю. Таке сходження потребує відмінної фізичної підготовки, мужності та великої мети – дістатися вершини. Адже відомо, що К2 називають горою-вбивцею, оскільки вона має дуже складний ландшафт. На цій вершині, висотою 8611 метрів, гине до 23% горосходжувачів.

«Але четверо українців підкорили вершину! Ірина Галай стала першою українкою, яка побувала і на Евересті, і на К2. Оксана Літинська – друга українка після Ірини – яка теж підкорила К2. Також сходження здійснили Валентин Сипавін – світовий чемпіон з льодолазіння та альпініст зі світовим ім’ям. І Дмитро Семеренко – досвідчений альпініст-висотник. Як людина, яка нещодавно підкорила Казбек, зійшовши на вершину в 5 тисяч метрів, я розумію наскільки складно було нашим альпіністам здолати понад 8 тисяч метрів. Це – неймовірна сила тіла і сила духу. Коли через біль, фізичне навантаження, холод і ризик життям ти вперто йдеш до мети – підіймаєшся на вершину. Бажаю нашим героям нових висот і вершин в усьому! І сам теж готуюся до нового сходження», – написав Віталій Кличко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук