Головна  →  Анонси  →  15 липня 2021

Запрошуємо усіх бажаючих на презентацію екологічного проєкту «Київський Кит»

21 липня о 15.00,в межах засідання Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації, відбудеться презентація екологічного проєкту «Київський Кит», який пропонує нове креативне розв'язання екологічної проблеми – перетворення сміття на об’єкти мистецтва.

Місце проведення: Подільська районна в місті Києві державна адміністрація, Контрактова площа, 2, актова зала (3-й поверх).

Початок реєстрації учасників: 21.07.2021 о 14:45.

Контакти: Георгієш О.В., в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, тел.: 425-74-73, vpzg_podilrda@kmda.gov.ua.

Захід відбудеться за умови сприятливої епідемічної ситуації та дотримання санітарно-гігієнічних норм (наявність масок, дотримання дистанції тощо)!

Інформація про проєкт

Медіа-скульптура «Київський Кит» стане найбільшою скульптурою в Україні, створеною з переробленого пластику і першою інтерактивною скульптурою, що буде відображати навколишній екологічний стан міста. Скульптура стане новим сучасним символом столиці та буде привертати увагу суспільства до важливих питань екології та стану навколишнього середовища. Завдяки інтерактивному сяйву, скульптура та її оточення будуть змінюватися в залежності від рівня якості повітря у Києві, кількості опадів, пори року, календарної дати та, навіть, від фази місяця, що пов’язано із рівнем припливів по всьому світу.

«Київський Кит» буде встановлено в одній з зелених зон міста Києва так, щоб доступ до неї безперешкодно мали всі мешканці та гості міста. Автор прогресивного арт-об'єкта — Валерій Коршунов, пропонує встановити скульптуру біля Кінотеатра «Жовтень» у Подільському районі міста Києва.

Валерій Коршунов відомий завдяки соціальним та культурним проєктам у Чорнобилі, серед яких найбільша в Україні діджитал-скульптура “Чорнобильське Сяйво”, що була зроблена у Зоні Відчуження з величезної радянської радіолокаційної станції Дуга, мурал на будівлі ЧАЕС, створення Волонтерського штабу на пожежах у Чорнобилі у квітні 2020 тощо.

Про проєкт у соцмережах та ЗМІ:

https://www.facebook.com

Відео: https://podrobnosti.ua

ТСН: https://www.facebook.com

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук