Головна  →  Новини  →  21 січня 2015

Герої не вмирають - вони живуть у наших серцях

Герої не вмирають - вони живуть у наших серцях

Сьогодні подоляни прощалися з Героєм! В останню путь бійця АТО, подолянина Сергія Володимировича Слобоженка проводжали земляки - кияни, друзі, рідні, волонтери, військовослужбовці, представники громадських організацій, зовсім не знайомі люди. Сергій Слобоженко 1981-го року народження, рядовий солдат, військова спеціальність - номер обслуги 2-ї батареї гаубичного артилерійського дивізіону, трагічно загинув у районі міста Артемівськ, Донецької області під час артилерійського обстрілу позицій дивізіону з протидіючої  сторони. 

Співчуття матері, рідним та близьким бійця, від себе особисто та від імені представників районної влади, висловив керівник району Валентин Мондриївський.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, за  час бойових дій на Сході України подоляни втратили одинадцять своїх земляків. Серед них кадрові офіцери,  бійці добровольчих батальйонів,  військовослужбовці Збройних Сил України.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук