Головна  →  Новини  →  11 червня 2021

Віталій Кличко зустрівся зі столичними медиками та привітав з професійним святом, яке вони відзначатимуть за тиждень

Віталій Кличко зустрівся зі столичними медиками та привітав з професійним святом, яке вони відзначатимуть за тиждень

Мер Києва Віталій Кличко привітав столичних медиків із прийдешнім Днем медичного працівника, подякував за їхню працю та нагородив Подяками Київського міського голови, а також грамотами та Подяками Департаменту охорони здоров’я КМДА.

«Дорогі наші медики! Сьогодні ми зібралися напередодні вашого професійного свята, яке будемо святкувати наступної неділі. Минулий рік і цей були непростими для нас усіх. Але для вас – особливо. Пандемія коронавірусу змінила звичне життя. А вам довелося стати фактично воїнами на передовій – цілодобово рятувати здоров’я та життя людей. По кілька змін не виходити з роботи. Обмежити контакти з рідними, щоб не наражати їх на небезпеку. Майже 45 тисяч співробітників працюють сьогодні у медзакладах столиці – лікарі, медсестри, молодший медичний персонал, технічні працівники. Від імені всіх киян хочу щиро подякувати кожному з вас за вашу місію і відданість професії! Здоров’я і сил вам та вашим близьким, оптимізму та благополуччя! Ми все подолаємо! Разом і спільними зусиллями!» – підкреслив мер столиці.

Він зазначив, що навіть тоді, коли всі сили були зосереджені на подоланні коронавірусу, місто продовжувало працювати над створенням умов для надання якісної медичної допомоги киянам. А також підтримувало і продовжує підтримувати столичних медиків.

Так, в умовах зміни моделі фінансування закладів охорони здоров’я, міська влада знаходить можливості для фінансової підтримки медпрацівників. І щомісяця з міського бюджету виплачують лікарям – 5 тис. грн, медсестрам – 4 тис., молодшому медперсоналу – 2 тис. гривень. Тільки за січень-квітень цього року на таку безповоротну фінансову допомогу Київ виділив уже 432 млн грн. Загалом на 2021 рік на доплати медикам передбачили 1,5 млрд грн.

Київ також продовжує оновлювати медичні заклади та знаходить можливості для їх додаткового фінансового забезпечення. Так, в минулому році завершили ремонт майже в 30 відділеннях медзакладів столиці. А на закупівлю медичного обладнання в 2020 році, в тому числі для боротьби з коронавірусом, місто виділило 673 млн грн. На капремонти закладів охорони здоров’я – майже 680 млн грн. Цього року ця сума складе майже 730 млн грн.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Інформація про місця укриття населення, обладнаних для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.10.2021 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук