Головна  →  Новини  →  11 червня 2021

На київських ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 триває підготовка до наступного опалювального сезону

На київських ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 триває підготовка до наступного опалювального сезону

КП «Київтеплоенерго» реалізує щорічну ремонтну кампанію для підготовки енергетичних об’єктів до стабільної роботи взимку. На двох теплоелектроцентралях № 5 і № 6 проведуть поточний і капітальний ремонт обладнання, зокрема, всіх шести енергоблоків та 11 водогрійних котлів.

Так, за цьогорічною програмою капітального ремонту на ТЕЦ-5 відремонтують енергоблок № 3, на ТЕЦ-6 – енергоблок № 1. У ході робіт проведуть діагностику, технічне обслуговування, а також замінять частину застарілого обладнання на нове сучасне. Також на теплоелектроцентралях відремонтують насосне обладнання, вимикачі, трансформатори тощо.

До слова, у період опалювального сезону київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 забезпечують 48% теплопостачання і 60% електроспоживання столиці. Більшість обладнання на них працює близько 40 років і потребує оновлення.

«Ремонт основного та допоміжного обладнання київських ТЕЦ – передумова їхньої надійної і стабільної роботи у осінньо-зимовий період. Нині вже майже завершили ремонт четвертого енергоблоку на ТЕЦ-5: провели капремонт турбогенератора, усунули виявлені дефекти обладнання, а також виконали ремонт головної парової засувки турбіни. Крім того, продовжуємо реалізацію проєктів із модернізації: встановлення конденсаційного економайзера на ТЕЦ-5 та когенераційних установок на ТЕЦ-6. Впровадження цих заходів дозволить підвищити гнучкість енергосистеми Києва, а також покращити якість надання послуг киянам», – зазначив директор СП «Київські ТЕЦ» КП «Київтеплоенерго» Олександр Шевченко.

Нагадаємо, що в ході підготовки до опалювального сезону 2021/2022 «Київтеплоенерго» проведе поточний ремонт обладнання 183 районних і квартальних котелень у столиці.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук