Головна  →  Новини  →  10 червня 2021

У Стамбулі презентували туристичну привабливість Києва

У Стамбулі презентували туристичну привабливість Києва

Офіційна делегація Київської міської державної адміністрації на чолі з Мариною Хондою, спільно із туристичними асоціаціями Києва, презентували туристичну привабливість столиці для представників туристичного бізнесу Туреччини.

«Туреччина входить в десятку тих країн, звідки до Києва приїжджає найбільше туристів. І завдання нашої делегації тут, у Стамбулі, зробити так, щоб туристична галузь обох міст вийшла на новий рівень і запрацювала на більшу потужність. Для Києва туризм пріоритетна галузь, але саме вона найбільше постраждала від пандемії. Проте зараз ми робимо все можливе, щоб галузь запрацювала на повну. Між Києвом і Стамбулом менше двох годин перельоту, після яких туристи опиняються вже в іншій культурі. Можливості для розвитку туризму між нашими містами практично безмежні, і я сподіваюся, що сьогоднішня презентація спонукатиме стамбульців відвідати наш Київ», – сказала Марина Хонда.

Вона також додала, що такі зустрічі – це ефективний механізм комунікації для представників бізнесу, у яких виникають питання, що потребують вирішення. Наприклад, турецькій стороні цікаво відвідувати Київ, але в місті поки недостатньо турецькомовних гідів. Також турецьких громадян цікавить українська та кримсько-татарська кухня, які можуть бути додатковою привабливістю для туристів.

Презентували туристичний потенціал Києва представники шістьох туристичних асоціацій. Це Всеукраїнська асоціація в’їзного туризму, Всеукраїнська асоціація медичного туризму, Всеукраїнська асоціація бізнес туризму, Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму, Всеукраїнська асоціація гідів, Всеукраїнська асоціація готелів.

У рамках презентації також відбулися B2B зустрічі представників українських асоціацій та асоціації турецьких туристичних компаній TURSAB. За результатами вже було досягнуто низку домовленостей між представниками турбізнесу. Зокрема, Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму домовилася про підписання меморандуму про співпрацю з турецькою стороною.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук