Головна  →  Новини  →  10 червня 2021

Ганна Старостенко: Для реабілітації та оздоровлення маленьких киян створять «Центр реабілітації для дітей»

Ганна Старостенко: Для реабілітації та оздоровлення маленьких киян створять «Центр реабілітації для дітей»

У столиці шляхом реорганізації санаторно-курортних закладів створять «Центр реабілітації для дітей». За відповідне рішення проголосувало 89 депутатів Київської міської ради.

Як зауважила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, це дозволить підвищити якість послуг із реабілітації та оздоровлення дітей із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного та інших профілів більше, ніж для 11 тисяч дітей.

«На сьогодні у Києві потребують реабілітації та оздоровлення більше 11,3 тисячі дітей із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного та інших профілів, які перебувають під наглядом лікарів амбулаторних закладів. Тож міська влада прагне покращити якість послуг у відповідних санаторно-курортних закладах, а також забезпечити безперервний процес надання таких послуг», – розповіла Ганна Старостенко.

Крім того, як пояснила заступниця голови КМДА, оптимізація витрат на утримання закладів й укладання договору з НСЗУ, зокрема на закупівлю послуг з реабілітації дітей, дозволить знизити навантаження на бюджет Києва, залучити додаткове державне фінансування та інвестувати у розвиток санаторіїв.

Серед найбільших переваг функціонування «Центру реабілітації для дітей» Ганна Старостенко виокремила забезпечення системної реабілітації та лікування дітей, які знаходяться під амбулаторним наглядом лікарів, створення єдиної системи управління якістю надання послуг та управління персоналом, а також гнучкої системи розподілу ресурсів між закладами та можливість зміцнювати їх матеріально-технічну базу.

Зазначимо, що рішення Київради передбачає приєднання восьми дитячих спеціалізованих санаторіїв «Орлятко», «Озерний», «Ялинка», «Лісний», «Лісова поляна», «Салют», «Ластівка» та «Дружний» до комунального некомерційного підприємства «Київська міська дитяча клінічні туберкульозна лікарня», а також його перейменування на «Центр реабілітації для дітей».

 
Джерело: https://kyivcity.gov.ua
Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук