Головна  →  Оголошення  →  11 травня 2021

Оголошення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКИЙ КРОХМАЛЕПАТОКОВИЙ КОМБІНАТ" про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКИЙ КРОХМАЛЕПАТОКОВИЙ КОМБІНАТ" заявляє про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів відокремленого підрозділу – аналітичної лабораторії служби контролю якості ПрАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ КПК» розташованого за адресою: 04176, м. Київ, вул. Електриків, 29-А.

Основним видом діяльності ПрАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ КПК» є виробництво крохмалів і крохмальних продуктів. Аналітична лабораторія служби контролю якості – є відокремленим підрозділом ПрАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ КПК» і виконує функції з контролю якості крохмалів і крохмальних продуктів, розробки нових рецептур та удосконалення існуючих, випробуванню кінцевого продукту та сировини.

Відомості щодо виду та обсягів забруднюючих речовин: кількість джерел викиду – 3, орієнтовний обсяг викидів – 0,021139 т/рік.

Забруднюючі речовини: кислота азотна, хлористий водень, сірчана кислота, натрію гідроксид, кислота оцтова, спирт ізопропіловий, спирт метиловий, ацетонітрил, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом.

При отриманні дозволу на викиди будуть встановлені умови до технологічного обладнання та споруд, до адміністративних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру для запобігання перевищення викидів забруднюючих речовин в атмосферу. Відокремлений підрозділ – аналітична лабораторія служби контролю якості ПрАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ КПК» гарантує при здійсненні своєї діяльності дотримання вимог і нормативів природоохоронного й санітарного законодавства.

Пропозиції й зауваження направляти протягом 30 календарних днів з моменту опублікування даного оголошення до Подільської районної у місті Києві державної адміністрації за адресою:  04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел.: (044) 485-19-05,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Додаткову інформацію щодо обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферу можна отримати у ТОВ «НВП «Екозахист» за тел.: (044) 496-01-02.

Публікація в газеті «КП в Украине»  від 29 квітня -13 травня 2021  року № 17/16 (6080).

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук