Головна  →  Оголошення  →  31 березня 2021

До уваги представників інститутів громадянського суспільства, які здійснюють свою діяльність на території Подільського району м. Києва

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація, з урахуванням пропозицій інститутів громадянського суспільства та діючої Громадської ради, розпочинає процедуру створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації (каденції 2021-2023 років) відповідно до порядку, передбаченого чинною редакцією Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 24.04.2019  № 353).

З 01 по 15 квітня 2021 року (крім вихідних днів) з 10:00-12:00 та 14:30-16:30 за адресою: Контрактова площа, 2 працівниками відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю (тел. 425-74-73) проводитиметься прийом документів (через скриньку) від представників інститутів громадянського суспільства для участі в ініціативній групі з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації на 2021-2023 роки.

З урахуванням карантинних обмежень можливо надіслати відскановані електронні копії документів на електронну адресу podolpolitica@ukr.net, а оригінали документів надіслати поштою на адресу: Подільська районна в місті Києві державна адміністрація, вул. Контрактова площа, 2, м. Київ, 04071.

Зокрема, необхідно подати такі документи:

1) заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, про делегування представника для участі в ініціативній групі на ім’я голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Смирнова Віктора Володимировича;

2) згода делегованого представника на обробку його персональних даних.

У зв’язку з тим, що кількісний склад ініціативної групи не може становити більше ніж вісім осіб і формується на паритетних засадах з представників органу виконавчої влади та представників інститутів громадянського суспільства, то пріоритет буде надано тим заявам, які надійдуть раніше.

Відповідальний представник: начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Козак Юрій Олександрович.

Інформація про всі подальші етапи формування Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації буде своєчасно висвітлена у відповідній рубриці на офіційному вебсайті (вебпорталі) Подільської райдержадміністрації (https://podil.kyivcity.gov.ua).

Запрошуємо дієві інститути громадянського суспільства взяти участь у формуванні нового складу Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації.

Для отримання додаткової інформації, пов’язаної з процесом формування нового складу Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації звертайтеся до відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю за телефоном 425-74-73.

Зразок заяви.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук