Головна  →  Оголошення  →  4 грудня 2014

Інформація для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей

Інформація для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей

У зв’язку з прийняттям 7 листопада 2014 року постанови Кабінету Міністрів України № 595 «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей»  щодо здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції прийняття заяв про переведення пенсійних справ, призначення пенсій, виплату допомоги на поховання, недоотриманої пенсії від осіб, місце поживання яких зареєстровано на територіях проведення антитерористичної операції, проводиться за місцем перебування таких осіб на обліку відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509, що підтверджується довідкою, копія якої залишається в органах Пенсійного фонду України.

 Для отримання вказаної довідки необхідно звернутись до органу соціального захисту населення в районах м. Києва, де пенсіонер фактично перебуває (проживає). Якщо адреса перебування розташована на території Подільського району, слід звернутись до управління соціального захисту населення Подільської районної в м. Києві державної адміністрації за адресою м. Київ, вул. Ярославська,31-б. Прийом громадян проводиться щоденно: понеділок – четвер 9:00 – 18:00; п’ятниця 9:00 – 16:45. 

Для отримання пенсії в органах Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання необхідно надати заяву про запит пенсійної справи до управління Пенсійного фонду України в районах м. Києва, де пенсіонер перебуває на обліку та фактично проживає. Якщо адреса перебування розташована на території Подільського району, слід звернутись до управління Пенсійного фонду України в Подільському районі м Києва за адресою м. Київ, вул. Борисоглібська,14.

Прийом громадян проводиться щоденно:  понеділок – четвер 9:00 – 18:00; п’ятниця 9:00 – 16:45.

Документи, що підтверджують факт проживання за зазначеною в заяві адресою, органами Пенсійного фонду не вимагаються.

У разі повторної зміни місця перебування (проживання), в тому числі при поверненні до місця постійного проживання (реєстрації) в Донецьку або Луганську область, виплата пенсії буде продовжена за новою адресою у вищевказаному порядку.

Основні документи, які необхідно мати при собі:

- паспорт;

- пенсійне посвідчення, (за наявності);

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

-  довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (видається органами соціального захисту населення).

До заяви додаються копії зазначених документів.

Органом Пенсійного фонду формується запит на електронну пенсійну справу.

Пенсію за місцем фактичного перебування (проживання) можливо отримати через підприємство поштового зв’язку або через обрану пенсіонером банківську установу, з яким органом Пенсійного фонду укладено відповідний договір.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук