Головна  →  Новини  →  1 березня 2021

Валентин Мондриївський: У столиці тільки за минулий рік прибрали понад 20 тисяч незаконних рекламних конструкцій

Валентин Мондриївський: У столиці тільки за минулий рік прибрали понад 20 тисяч незаконних рекламних конструкцій

У столиці тільки за минулий рік прибрали понад 20 тисяч незаконних рекламних конструкцій. Фото «найцікавіших» із них потрапили на виставку, яка працюватиме відсьогодні до 21 березня включно в Центрі Української Культури та Мистецтва. Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Протягом майже усього березня у столиці відбуватиметься фотовиставка найбільш показових наслідків рекламного свавілля. Усі ці недолугі вивіски та біл-борди були можливі лише до прийняття міських Правил розміщення рекламних засобів. Наразі вони є незаконними, а організатори вирішили наочно продемонструвати наслідки некерованої рекламної політики», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, відвідувачів експозиції чекають 40 фото-планшетів, які, окрім іншого, демонструють приклади успішного досвіду боротьби з цією проблемою в Києві. Зокрема, тут представлені фото архітектурних пам’яток столиці, які постраждали внаслідок необдуманого розміщення реклами на їхніх фасадах.

«Усе в місті має працювати як єдиний механізм на благо киян. Саме тому ми працюємо над налагодженням діалогу між органами місцевої влади, підприємцями та фахівцями в галузі дизайну, реклами та архітектури. Завдяки прийняттю міських Правил розміщення рекламних засобів боротьба з неконтрольованою рекламою у столиці стала ефективнішою», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що урочиста презентація проєкту відбудеться 5 березня о 14:00 в Центрі Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19-В). Також у межах виставки оголошено профільний конкурс для дизайнерів. Подробиці – за посиланням.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук