Головна  →  Оголошення  →  23 лютого 2021

До уваги підприємців!

Шановні підприємці!

Згідно з п. 3 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України № 996 від 03.11.2010 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосуються реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів.

У зв’язку з гострим соціальним резонансом і для реалізації захисту прав і свобод громадян України та підставі п. 7 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України № 996 від 03.11.2010 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», відбудуться консультації з громадськістю у формі засідання круглого столу у віддаленому (дистанційному) режимі, з використанням програми віддаленої комунікації «ZOOM» або «Skype» на тему «Карантин: час співпраці та соціального діалогу».

Щоб взяти участь у засіданні, для реєстрації звертатись до Федерації незалежних профспілок України, Всеукраїнської профспілки працівників сфери права, Всеукраїнської профспілки працівників наземного, водного та авіаційного транспорту або до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук