Головна  →  Оголошення  →  25 листопада 2014

До уваги керівників підприємств, установ та організацій Подільського району!

До уваги керівників підприємств, установ та організацій Подільського району!

Сектор з питань охорони праці звертає Вашу увагу, що в наше місто прийшла зима. Випав перший сніг і дороги вкрилися тонким шаром льоду, що вже призвело до наслідків.

Протягом 23 листопада в наслідок ожеледиці до травмпунктів Києва звернулася 41 особа. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я КМДА.

Серед постраждалих – 38 дорослих та 3 дітей. Госпіталізовано 3 дорослих. Департамент охорони здоров’я радить киянам та гостям столиці бути уважними та обережними, а у випадку травмування обов’язково звертатися до лікаря.

Щоб уберегтися від травм під час ожеледиці  радимо дотримуватись простих правил поведінки. Зокрема:

  • правильно обирайте зимове взуття, з глибоким протекторним малюнком на підошві;
  • ходіть тротуарами, які посипані піском або сіллю, чи по непритоптаному снігу на внутрішньому краї тротуару;
  • ступаючи на лід максимальне навантаження робіть не на п’яту, а на носок;
  • ходіть неквапливо, ноги злегка розслабте в колінах;
  • не тримайте руки в кишенях – це збільшує ймовірність не тільки падіння, але й отримання тяжких травм, особливо переломів;
  • бережіться ковзанок, припорошених снігом, ходіть освітленою частиною тротуару, не перебігайте проїжджу частину дороги;
  • під час танення снігу та льоду дуже небезпечними є бурульки. Для того, щоб уникнути травм від них, не ходіть близько під стінами будинків;

•     при сильній кровотечі від травмування зав’яжіть шарф, хустку, ремінь на 10-15 см вище місця пошкодження, паличкою сильно закрутіть їх. Травмованого необхідно відвезти в лікарню протягом години, якщо він перебуває на холоді; протягом 1,5 години – якщо він у теплі. Коли за цей час потерпілого не доставлено в лікувальний заклад, джгут розпускають, передавлюючи артерію вище рани, а через 8-10 хвилин знову закручують.

Також звертаємо Вашу увагу, що власники підприємств, установ та організацій, які вчасно не прибиратимуть навколишні території та не здійснюватимуть відповідні заходи благоустрою, будуть оштрафовані. Згідно із чинними правилами благоустрою Києва, посадові особи та власники установ і підприємств несуть відповідальність за благоустрій прилеглої території, зокрема, розчищення площ від снігу в зимову пору року.

Вчасно проводьте очистку території, посипайте її піском та реагентами в разі утворення льодового покриву. В місцях, де є потенційна небезпека застосовуйте огороджувальну стрічку, задля відгородження небезпечних ділянок можливого падіння великої кількості снігу з дахів, місць звисання буруль, слідкуйте за їх наростанням своєчасно збивати їх безпечним способом, щоб унеможливити травмування працівників та перехожих в період ожеледиці.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук