21 липня у Подільській райдержадміністрації відбулося засідання оперативного штабу з питання підготовки господарства району до осіннього-зимового періоду (фото)
Участь в засіданні взяли керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.
«Вчора спільно з керівниками комунальних служб ми об’їхали територію району та перевірили стан благоустрою. Є деякі зауваження щодо покосу трави, вивезення сміття та прибирання. Всі ці питання мають бути опрацьовані в найкоротший термін та усунені виявлені недоліки», - звернувся до учасників засідання голова району.
Окрім того, до участі в штабі запросили представника Подільського управління поліції ГУ Національної поліції в місті Києві щодо питання викрадання ліфтового обладнання.
«Станом на ранок 21 липня у Подільському районі не працює 15 ліфтів, всі з причини викрадення гальмівних котушок. Я прошу правоохоронні органи спільно з комунальними службами району вжити всіх дієвих заходів щоб запобігти викраденням та покарати викрадачів. Та шкода, яку вони завдають, це не тільки фінансові втрати, це – щоденні незручності мешканцям будинків», - звернувся Валентин Мондриївський до правоохоронців.
Також обговорили підготовку районного господарства до опалювального сезону. Як поінформував в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Валерій Кухарчук, всі заходи проводяться відповідно до запланованих графіків. Складаються кошториси на виконання тих чи інших робіт, проводяться експертизи стану об’єктів господарського комплексу та тепломереж, виконуються всі роботи, пов’язані з опалювальним сезоном. Станом на 21 липня загальний обсяг виконаних робіт з підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до нормальної роботи в осінньо-зимовий період у Подільському районі становить 90 %.
Крім того розглянули питання проведення капітального ремонту житлового фонду, відновлення асфальтового покриття після аварійних розриттів на інженерних мережах ПАТ «Київенерго» та санітарної очистки району.
За всіма розглянутими питанням голова району дав відповідні доручення.