Головна  →  Новини  →  22 січня 2021

Дмитро Загуменний: У 2020 році у КМДА опрацювали рекордну кількість запитів на публічну інформацію

Дмитро Загуменний: У 2020 році у КМДА опрацювали рекордну кількість запитів на публічну інформацію

У 2020 році до структурних підрозділів КМДА та районних у місті Києві державних адміністрацій надійшло 16 620 запитів на публічну інформацію. Це рекордна кількість опрацьованих запитів з моменту набуття чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

«Кількість запитів, поданих до КМДА та зареєстрованих в управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації, стрімко зростає. У середньому за місяць до управління надходило 600 запитів, а загалом у 2020 році апарат КМДА отримав 7202 запити. Із них основна частина надійшла через електронні засоби зв’язку. А це, в свою чергу, підтверджує факт того, що більшість питань можна вирішити дистанційно», – зазначив Дмитро Загуменний.

Значна частина запитів надійшла безпосередньо до структурних підрозділів КМДА та РДА. Із загальної кількості це більше ніж 56,7% запитів. Інші – 43,3% запитів було отримано, розглянуто та зареєстровано в управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату КМДА.

У 2020 році збільшилася кількість запитів, надісланих через онлайн-форму на веб-порталі – 1406 за рік. Для порівняння: у 2019 році таким шляхом надійшло 942 запити. Варто зазначити, що онлайн-форма для подачі запитів на доступ до публічної інформації суттєво спростила цей процес для запитувачів.

«У 2020 році найбільше запитувачів цікавили теми: містобудування та архітектури, земельних ресурсів та державного архітектурно-будівельного контролю Києва. Цікаво, що однією з популярних тем запитів, які опрацьовано в управлінні, була інформація компетенції апарату КМДА», – повідомив Дмитро Загуменний.

Він також нагадав, що на Офіційному порталі Києва функціонує Система обліку публічної інформації. Щодоби в автоматичному режимі оприлюднюються реквізити документів, які містять публічну інформацію. Попередньо зареєструвавшись, можна завантажувати документи самостійно, без необхідності подавати запит до КМДА. Зокрема у 2020 році користувачі порталу завантажили 54 794 документи.

«З моменту набуття чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації» в управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації опрацьовано 54 419 запитів. Ми продовжуємо ефективно працювати в умовах протиепідемічних заходів та обмежень та закликаємо використовувати електронні засоби зв’язку для подачі запитів», – наголосив Дмитро Загуменний.

Звіт про опрацювання запитів на інформацію у 2020 році.

Довідково

Подати запит на інформацію, розпорядником якої є КМДА, можна одним зі шляхів:

1. Заповнити онлайн-форму подачі запиту.

2. Скласти текст запиту в довільній формі або скористатись шаблоном форми та надіслати одним із способів, найзручнішим для вас:

  • електронною поштою zapyt@kma.gov.ua
  • поштою на адресу вул. Хрещатик, 36, 01044, м. Київ (на конверті вказати: «Запит на інформацію»).

3. Зателефонувати та подати запит усно за номерами:
(044) 202-76-42, (044) 202-75-53, (044) 202-74-54.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук