Головна  →  Новини  →  12 січня 2021

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів декларування 2021

З 1 січня 2021 року розпочався черговий етап електронного декларування в Україні, який триватиме до 1 квітня 2021 року (останній день подачі декларації фактично 31 березня 2021 року).

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування рекомендуємо Вам виконати такі дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під спеціальні обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).

2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого кваліфікованого електронного підпису (КЕП) для роботи з реєстром.

Необхідно подати декларації за 2020 рік (за період з 01 січня по 31 грудня включно), шляхом заповнення їх на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції: https://nazk.gov.ua. Закон не передбачає винятків щодо строку подачі щорічної декларації для суб’єктів декларування, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, через тимчасову непрацездатність, перебувають за межами України, під вартою. Також обов’язок покладається на осіб, які у 2020 році, шляхом звільнення або переведення, припинили діяльність на посадах.

3. Ключові оновлення Реєстру декларацій.

Тепер персональні дані в чернетках документів не зникають. Суб’єкт декларування може заповнювати документи з різних пристроїв та з різними кваліфікованими електронними підписами (КЕП).

Декларант може переглянути й завантажити всі подані ним документи з персональними даними у форматі HTML і PDF зі свого кабінету.

Зручніша робота з КЕП. У разі використання декларантом декількох КЕП відсутня необхідність проводити процедуру зміни КЕП у Реєстрі декларацій.

Відтепер у Реєстрі декларацій можливо подати повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента в електронній формі. Раніше суб’єкти декларування повинні були подавати їх тільки в паперовій формі.


Новели в антикорупційному законодавстві, особливості декларування у 2020 році

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

Зміни в антикорупційному законодавстві

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук