Головна  →  Новини  →  21 листопада 2020

Віталій Кличко привітав українців з Днем Гідності та Свободи

Віталій Кличко привітав українців з Днем Гідності та Свободи

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців з Днем Гідності та Свободи. Він зауважив, що боротьба з агресією й імперськими прагненнями Росії, боротьба з корупцією, зі старою бюрократичною системою ще триває. Привітання Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять наших Героїв, які, захищаючи свободу, незалежність і європейський вибір українців, поклали життя на Майдані і на Сході України», – написав Віталій Кличко.

Київський міський голова зазначив, що сім років тому українці піднялися, щоб відстояти своє право жити у вільній і європейській державі. Та довели, що, об’єднавшись заради високої мети, заради принципів, завжди перемагають.

«Так, перемога дістається великою ціною – ціною життів найкращих патріотів. І ми повинні бути гідними їх пам'яті і великої справи. Бо боротьба ще триває. Боротьба з агресією й імперськими прагненнями Росії, боротьба з корупцією, зі старою бюрократичною системою. І тільки гідно працюючи, тільки з вірою у власні сили і в свою державу, тільки всі разом ми подолаємо виклики, що постали перед Україною та українцями. Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук