Головна  →  Оголошення  →  18 листопада 2020

Оголошення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «Холстачер і Ко»

ТОВ «Холстачер і Ко» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу в управлінні екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  для виробничого майданчика на вул. Сирецькій, 28/2.

Підприємство виготовляє металеві дверні комплекти. Джерелами забруднення є зварювальні роботи і металообробка. Всього існує 1 стаціонарне джерело викидів. Середньорічний об’єм продукції складає 900 комплектів. Робота підприємства відповідає вимогам нормативних документів та забезпечує дотримання законодавства про охорону атмосферного повітря.

Підприємство належить до 3 групи об’єктів, для яких розробляються Документи по обґрунтуванню обсягів викидів. Загальний річний обсяг викидів складає: пил – 0,026 т, зварювальний аерозоль – 0,005 т. Концентрація забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на межі санітарно-захисної зони і в районі житлової забудови не перевищують нормативних значень.

Зауваження та пропозиції у місячний термін з дня публікації надсилати до Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, тел. (044) 485-19-05,  (044) 485-18-95, e-mail: ecolog_podilrda@kmda.gov.ua.

Публікація в газеті «Aviso» від 11 листопада 2020 року № 19

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук