Головна  →  Новини  →  20 жовтня 2020

Оголошено інвестиційний конкурс із облаштування канатної переправи через річку Дніпро

Оголошено інвестиційний конкурс із облаштування канатної переправи через річку Дніпро

Стартував прийом інвестиційних пропозицій щодо реалізації проекту з облаштування атракціону канатна переправа через річку Дніпро від Арки дружби народів до Труханового острова. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

У Департаменті наголошують, що мова йде саме про атракціон канатна переправа, який не має стосунку до великого інфраструктурного проекту в галузі транспорту – будівництва канатної дороги.

«Проект жодним чином не стосується реалізації великого інфраструктурного проекту в галузі транспорту – будівництва канатної дороги через річку Дніпро, який перебуває на стадії підготовки. Наразі оголошено конкурс та готується до реалізації саме проект із облаштування атракціону канатна переправа, який передбачає встановлення виключно тимчасових споруд із полегшених конструкцій», – зазначили в Департаменті.

Конкурсні пропозиції приймаються до 16 листопада 2020 року. Подати документацію можна особисто або через уповноважених осіб.

Основним критерієм визначення переможця конкурсу буде найкраща пропозиція щодо розміру платежу на утримання та розвиток території острова Труханів у Дніпровському районі.

Територія облаштування атракціону складається з двох земельних ділянок – 0,02 га, розташована біля Арки дружби народів в Печерському районі м. Києва та 0,05 га, що розташована на території острова Труханів у Дніпровському районі міста Києва. Орієнтовна загальна вартість облаштування об’єкта інвестування становить 3,6 млн грн.

Детальніше про умови конкурсу https://bit.ly/37kYUJC.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук