Головна  →  Оголошення  →  2 жовтня 2014

До уваги сімей вимушених переселенців із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та із зони проведення АТО на території Донецької, Луганської областей, які переїхали до Подільського району м. Києва!

До уваги сімей  вимушених переселенців із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та із зони проведення АТО на території Донецької, Луганської областей, які переїхали до Подільського району м. Києва!

Подільський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснює роботу з надання соціальних послуг сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Основними принципами діяльності Центру є: законність, дотримання і захист прав людини, системність, доступність, конфіденційність, відповідальність та дотримання етичних та правових норм під час надання допомоги, недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо соціально незахищених категорій сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

У разі необхідності отримання професійних консультацій психолога, юриста та шляхів вирішення інших соціально-педагогічних, соціально-економічних питань просимо звертатись до Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Мостицька,20 та за телефонами: 462-00-82; 460-61-29; 460-40-82; 460-99-11

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук