Головна  →  Новини  →  24 вересня 2020

Віталій Кличко закликав депутатів Київради внести зміни до Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2020 рік

Віталій Кличко закликав депутатів Київради внести зміни до Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2020 рік

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради ухвалити рішення про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2020 рік. Про це він заявив на початку засідання Київської міської ради.

«Сьогодні в нас останнє засідання Київради цього скликання. Залишилися деякі незавершені справи. Тому сьогоднішні голосування будуть показовими. Головне – ми повинні ухвалити рішення, необхідні для подальшого розвитку столиці. Зокрема, внести зміни до програми економічного і соціального розвитку Києва на цей рік», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що йдеться про перерозподіл видатків бюджету міста на фінансування об’єктів капітального будівництва та реконструкції. А саме і щодо обсягів фінансування об’єктів за рахунок Державного фонду регіонального розвитку – це понад 277,5 мільйонів гривень, передбачених Києву розпорядженням уряду.

Крім того, необхідно ухвалити зміни щодо розподілу обсягів асигнувань на капітальні вкладення та капремонт за рахунок державного дорожнього фонду.

«Також зміни до програми дозволять забезпечити стабільну роботу комунальних підприємств міського пасажирського транспорту. Та недопущення виникнення заборгованості із зарплатні їх працівникам. А також забезпечать більш раціональне використання бюджетних грошей на важливі для Києва об’єкти та соціальні напрями. Тому я закликаю ухвалити це важливе для міста та киян рішення. Давайте зосередимося на тому, що впливає на якість та комфорт життя мешканців столиці, на розвиток Києва», – наголосив Віталій Кличко.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук