Головна  →  Новини  →  16 вересня 2020

Під час ранкової наради перевірили стан благоустрою Андріївського узвозу та хід реставраційних робіт фонтану «Самсон» (фото)

Під час ранкової наради перевірили стан благоустрою Андріївського узвозу та хід реставраційних робіт фонтану «Самсон» (фото)

16 вересня в.о. голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Коваленко спільно із заступником голови Миколою Дубовиком провів щотижневу ранкову нараду на Андріївському узвозі. У нараді також взяли участь керівники структурних підрозділів Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств.

Керівництво райдержадміністрації перевірило стан благоустрою Алеї художників, стан бруківки на Андріївському узвозі та хід прибирання зелених зон на вулиці.

Крім того, під час ранкової наради Сергій Коваленко поспілкувався з представниками КО «Київзеленбуд» та архітектурної майстерні Юрія Лосицького щодо реставрації історичної пам’ятки архітектури фонтану «Самсон». Реставраційні роботи було розпочато у червні поточного року і планується завершити наприкінці вересня.

«Скульптура-фонтан «Самсон» - один із символів Подолу, який прикрашає його, починаючи з XVIII століття. Наразі під час реставраційних робіт скульптурі повернули первозданний вигляд. Для нас дуже важливо, щоб роботи було завершено вчасно, бо фонтан є гордістю та історією міста», - зазначив Сергій Коваленко.

За результатами наради в.о. голови райдержадміністрації дав відповідні доручення для виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук