Головна  →  Новини  →  15 вересня 2020

Валентин Мондриївський: «Необхідно налагодити дієвий механізм реагування на звернення громадян з метою підвищення рівня довіри з мешканцями» (фото)

Валентин Мондриївський: «Необхідно налагодити дієвий механізм реагування на звернення громадян з метою підвищення рівня довіри з мешканцями» (фото)

15 вересня у Подільській райдержадміністрації відбулась нарада з питань комплексної реновації території Подолу. У нараді взяв участь в.о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, в.о. голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Коваленко, заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик, керівники структурних підрозділів міської та районної адміністрацій, представники комунальних підприємств.

На початку наради Валентин Мондриївський звернув увагу присутніх на питання, пов'язані з прибиранням території району. «Необхідно забезпечити своєчасне та якісне прибирання доріг, придорожніх територій, тротуарів, зупинок громадського транспорту, парків та скверів. Це одна з основних задач районної влади дбати про ошатний вигляд території району», - зазначив він.

Валентин Мондриївський наголосив й на необхідності вчасно та оперативно опрацьовувати звернення громадян, які надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва». «Необхідно налагодити дієвий механізм реагування на звернення громадян з метою підвищення рівня довіри з мешканцями», - дав доручення в.о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації. Він додав, що цей рейтинг має значний вплив на оцінювання роботи районної влади у столиці.

Також у ході наради директор КП УЗН Подільського району Василь Бабенюк повідомив, що комунальним підприємством проведено значну роботу для налагодження системи поливу у сквері на вулиці Кирилівській та налагодження роботи фонтану біля кінотеатру «Жовтень».

Директор КП «ШЕУ по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району» Олег Хмарський проінформував, що наступного тижня розпочнеться середній ремонт дорожнього покриття на вулиці Волоській. Наразі там проводяться підготовчі роботи. Ремонт планується завершити до кінця жовтня поточного року.

За результатами засідання сформовано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств району, які необхідно опрацювати.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послугСторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 18.02.2022

Пам'ятка для суб’єктів господарювання, приміщення яких за рішенням районних в м. Києві державних адміністрацій можуть використовуватися для захисту населення м. Києва як споруди подвійного призначення або як найпростіші укриття

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека