Головна  →  Новини  →  7 серпня 2020

Тривають перевірки маршрутів пасажирського транспорту на дотримання правил перевезень

Тривають перевірки маршрутів пасажирського транспорту на дотримання правил перевезень

У столиці тривають регулярні рейди на маршрутах міського, приміського та міжміського сполучень щодо дотримання правил перевезення пасажирів. Протягом останніх двох тижнів, зокрема, перевірили місця концентрації нелегальних перевізників: локації поблизу станцій метро «Виставковий центр», «Нивки», «Святошин» та «Житомирська». Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

На перевізників складено акти та протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 2 статті 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Застосування адміністративних санкцій до порушників не призводить до помітних результатів. Це вкотре свідчить про необхідність внесення змін у законодавство стосовно посилення відповідальності за здійснення перевезень пасажирів без необхідних документів. Перевізники почнуть відповідально ставитися до своїх обов’язків, коли штрафи за порушення правил перевезення пасажирів будуть суттєво збільшені. Відповідні пропозиції неодноразово направляв Департамент до Міністерства інфраструктури України», – повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

Окрім того, серед виявлених порушень – недотримання перевізниками протиепідемічних правил та вимог, неналежний технічний стан автобусів тощо.

Зазначимо, що дотримання норм безпеки у транспорті контролює поліція. Зокрема, і дотримання регламентів роботи щодо кількості пасажирів, і маскового режиму.

Нагадаємо, що за порушення протиепідемічних заходів та обмежень передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Нижній поріг штрафу становить 17 тисяч гривень.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук