Головна  →  Новини  →  7 серпня 2020

КП «Київтеплоенерго» замінює 1,5 км тепломереж, якими постачається тепло до 6 000 квартир на Борщагівці

КП «Київтеплоенерго» замінює 1,5 км тепломереж, якими постачається тепло до 6 000 квартир на Борщагівці

Роботи з капітального ремонту трубопроводів проводяться на вулиці Симиренка і проспекті Академіка Корольова. Тут замінять близько 1,5 км мереж, щоб підвищити надійність централізованого теплопостачання до 48 багатоповерхівок – 6 000 київських сімей, а також до 1 школи, 4 дитячих садочків і 1 лікувального закладу. 

Сьогодні централізована система теплопостачання потребує комплексного оновлення. Зношеність тепломереж складає 80%, а середній вік трубопроводів сягає 50 років. Такі мережі відпрацювали нормативний термін експлуатації і потребують заміни.

Масштабні роботи з реконструкції та капітального ремонту трубопроводів КП «Київтеплоенерго» розпочало у минулому році. Тоді було замінено 130 км тепломереж, цього року – заплановано замінити більше 100 км. Заміна трубопроводів проводиться у всіх адміністративних районах Києва. 

«Зараз тривають роботи у Святошинському районі, на Борщагівці. На вулиці Симиренка і проспекті Корольова труби пропрацювали близько 40 років – з 1982-го. Лише за останні кілька років тут сталося 45 пошкоджень, які щоразу призводили до тимчасового припинення послуг. Тепер зможемо цього уникнути. На двох ділянках уже переклали 93% трубопроводів з майже 1,5 км запланованих. Замість старих зношених труб будуть нові попередньо ізольовані. Вони «не бояться» впливу корозії та стійкі до перепадів температур», – розповів Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго». 

Нові тепломережі оснащені системою аварійної сигналізації. У трубопроводі вмонтовані спеціальні датчики, що контролюють імпульси від системи сигналізації. За допомогою них, з використанням спеціальних пристроїв, можна буде визначити місце витоку теплоносія з високою точністю. Це, у свою чергу, дозволить у майбутньому виконувати ремонтні роботи з мінімальним пошкодженням інфраструктури доріг і київських дворів. 

Капітальний ремонт трубопроводів на Борщагівці планують завершити до кінця серпня, після чого буде відновлено благоустрій території. 

Нагадаємо, що масштабні роботи із заміни тепломереж проводяться на ТеремкахВиноградарі, Троєщині та в центральній частині міста.

Більше новин про життя столичного енергокомплексу — на Telegram-каналі Київтеплоенерго https://t.me/kyivteploenergo та у Facebook https://www.facebook.com/kyivteploenergo/.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук