Головна  →  Новини  →  1 серпня 2020

На Виноградарі замінюють 4 км тепломереж

На Виноградарі замінюють 4 км тепломереж

На Виноградарі замінюють 4 км магістральних трубопроводів, які обслуговують 80 житлових будинків на проспектах Порика, Правди і Свободи та вул. Світлицького. Про це повідомили у КП «Київтеплоенерго».

Реконструкція тепломереж у Києві проходить у рамках програми соціально-економічного розвитку міста та інвестиційної програми «Київтеплоенерго».

На Виноградарі цього року реконструюють дві ділянки мереж загальною протяжністю майже 4 000 метрів.

Тепломережа на цих ділянках була прокладена 45 років тому. Вона обслуговує 80 будинків — майже 10 тисяч столичних родин. За останні 5 років тут виявлено більше 60 пошкоджень.

Нові попередньо ізольовані труби європейського зразка з системою сигналізації у випадку пошкодження мають строк служби близько 50 років.

«Зараз тривають роботи в районі проспекту Порика. Тут міняємо майже 2 км старих мереж централізованого опалення на нові труби з попередньою тепло- і гідроізоляцією. Вони надійні та стійкі до високих температур. Витримують до +150 градусів. Завершити роботи, відновити гаряче водопостачання до будинків та завершити благоустрій території плануємо до 30 вересня», – зазначив директор структурного підрозділу «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Василь Деревицький.

Нагадаємо, у Києві одна з найбільших у Європі систем централізованого теплопостачання. Загальна протяжність тепломережі столиці — 2,7 тис. км. І близько 80% мереж відпрацювали свій термін експлуатації та потребують заміни. Другий рік поспіль «Київтеплоенерго» реалізує програму реконструкції тепломереж. Минулого літа в столиці було замінено 130 км мереж, а цього – близько 100 км. Наймасштабніші роботи ведуться на Троєщині, Нивках, Теремках, Борщагівці та у центральній частині міста.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук