Головна  →  Оголошення  →  24 липня 2020

Запрошуємо взяти участь у Програмі співфінансування будівництва житла для черговиків квартирного обліку

Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018–2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21.12.2017 № 1042/4049, Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у 2020 році передбачено виділити з міського бюджету 208,5 млн грн на придбання житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства, зокрема, на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.07.2019 № 1249 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті міста Києва на придбання житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства» (далі – Порядок).

Згідно з Порядком головним розпорядником бюджетних коштів є Департамент будівництва та житлового забезпечення.

Бюджетні кошти спрямовуються на оплату частини вартості житла, яке придбавається громадянами, які перебувають на квартирному обліку в районних в місті Києві державних адміністраціях.

Згідно з вимогами Порядку для громадян, що мають статус осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України – учасників АТО та членів їх сімей гранична частина вартості 1 кв. м житла, яке придбавається на умовах співфінансування, становить 50 % фактичної вартості 1 кв. м житла, та 30 % – для інших громадян, та не повинна перевищувати 50 відсотків опосередкованої вартості, що визначається Міністерством розвитку громад та територій України у встановленому порядку, збільшеної в 1,75 рази.

Особи, які можуть придбати житло на умовах співфінансування, визначаються районними в місті Києві державними адміністраціями та списки таких осіб подаються до головного розпорядника бюджетних коштів для укладення договорів відповідно до цього Порядку.

Для взяття участі у цій програмі громадяни можуть звернутися з відповідною заявою до відділу обліку та розподілу житлової площі районної в місті Києві державної адміністрації за місцем перебування на квартирному обліку.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук