Головна  →  Новини  →  23 липня 2020

У Подільській РДА провели нараду за участі авторів проєктів ГБ-2020

У Подільській РДА провели нараду за участі авторів проєктів ГБ-2020

21 липня 2020 року відбулась нарада під головуванням Віктора Смирнова, голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, за участі авторів проєктів Громадського бюджету-2020 та керівників замовників їх реалізації щодо необхідності активізації виконання робіт та заходів із забезпечення їх завершення до кінця поточного року.

У ході наради визначено, що із 54 проєктів  реалізовано 5 громадських проєктів, на завершальному етапі перебуває 1 проєкт, продовжують перебувати на реалізації 48 громадських проєктів. 

Стосовно всіх проєктів, які перебувають на реалізації, відповідальними структурними підрозділами/підприємствами/установами забезпечено узгодження з їх авторами технічних характеристик предметів закупівель, підготовки тендерної документації, а також розпочато процедури закупівель і укладено договори з переможцями торгів.

За результатами наради відповідальним структурним підрозділам Подільської районної в місті Києві державної адміністрації  та комунальним підприємствам  доручено активізувати необхідні процедури щодо закупівлі товарів,  робіт, послуг та розпочати реалізацію громадських проектів згідно з укладеними договорами.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук