Головна  →  Новини  →  13 липня 2020

Олександр Смирнов: «Кількість реклами на лінії швидкісного трамваю зменшено втричі»

Олександр Смирнов: «Кількість реклами на лінії швидкісного трамваю зменшено втричі»

Лінію швидкісного трамвая суттєво очищено від неправильно розміщеної наземної реклами. Загальну кількість рекламних засобів зменшено більш ніж утричі. Водночас їх загальну площу скорочено майже в 4 рази. Про це повідомив начальник Управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.

«Лінія швидкісного трамваю зазнає суттєвих позитивних змін. Тож ми також доклали зусиль до оновлення вулиць Борщагівської, Леся Курбаса та Любомира Гузара, упорядкувавши на них згідно з правилами рекламні конструкції різних форматів. У результаті зі 168 рекламних засобів прибрано 104», – сказав Олександр Смирнов.

За його словами, найбільше реклами було прибрано з вулиці Борщагівської – 60 конструкцій, тепер тут розташовано всього 28. Також упорядковано вулицю Леся Курбаса: прибрано 28 рекламних засобів, стало – 18. Зменшено кількість реклами і на вулиці Любомира Гузара: прибрано 16 конструкцій, наразі розташовано 13.

«Важливо, що ми зменшуємо не лише кількість рекламних конструкцій, а й їхні розміри. З 5859 кв. м рекламних засобів наразі тут розміщено всього 1565 кв. м. Ці зміни – не точкові реакції, а частина масштабних робіт у всьому Києві зі зменшення рекламних конструкцій та їх упорядкування згідно з чинними правилами. Наша мета – комфортне і безпечне місто», – резюмував начальник управління.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук