Головна  →  Новини  →  4 червня 2020

Громадська рада при ПодільськійРДА відновила роботу після тривалого карантину

Громадська рада при ПодільськійРДА відновила роботу після тривалого карантину

3 червня засідання Громадської ради при Подільській РДА розпочалося з обговорення епідемічної ситуації в районі. Голова Громадської ради Тарас Білінський подякував всім, хто підтримує малозахищені верстви населення у складний період.

Присутній на засіданні заступник директора з медичного обслуговування комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Подільського району м. Києва (далі – КНП «КДЦ») Володимир Кулешов розповів про створення єдиного відділення на базі відділення № 1 філії № 1 (вул. Волоська, 47), шляхом приєднання до нього відділення № 2 (вул. Кирилівська, 107). Суть реорганізації полягає в тому, що прийом вузькопрофільних спеціалістів з КНП «КДЦ» (вул. Кирилівська,107) здійснюватиметься на вул. Волоській, 47 та заклад працюватиме у дві зміни. Прийом сімейних лікарів та послуги стаціонару залишаються, як і раніше, на вул. Кирилівській, 107. Об’єднання структури дозволить оптимізувати та раціонально використовувати кадрові та матеріальні ресурси, забезпечить групову модель практики лікарів спеціалістів з дотриманням взаємозамінності лікарів та надання своєчасної та доступної лабораторної та рентгенологічної діагностики, реабілітаційного (фізіотерапевтичного) лікування. Члени Громадської ради одноголосно підтримали можливість реорганізації вищезазначених закладів охорони здоров’я.

Також підтримали ініціативу щодо створення муралу на території Подільського району, присвяченого діяльності Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України у м. Києві.

За результатами засідання буде підготовлено протокол для подальшого опрацювання та розгляду на наступному засіданні Громадської ради, яке відбудеться 1 липня 2020 року о 15:00.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук