Головна  →  Новини  →  2 червня 2020

На час ремонтних робіт ярмарок з вулиці Оболонської перенесли на вулицю Юрківську (фото)

На час ремонтних робіт ярмарок з вулиці Оболонської перенесли на вулицю Юрківську (фото)

Голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов відвідав сільськогосподарський ярмарок, що на вулиці Оболонській. Він перевірив дотримання протиепідемічного режиму та виконання встановлених обмежень з метою профілактики коронавірусної хвороби: маскового режиму, належний захист харчових продуктів та проведення температурного скринінгу відвідувачам.

Крім того, разом з начальником КП ШЕУ Подільського району м. Києва Олегом Хмарським обговорили питання щодо проведення поточного ремонту вулиці Оболонської. Так, впродовж червня-липня цього року комунальне підприємство виконуватиме на вулиці поточний (середній) ремонт асфальтового покриття, що унеможливлює проведення ярмаркових заходів.

«Зважаючи, що на цьому відрізку вулиці Оболонської вже традиційно проходять сільськогосподарські ярмарки до яких звикли кияни та гості міста, маємо під час ремонтних робіт запропонувати альтернативну локацію, котра буде зручною та розміщуватиметься поруч», - зауважив голова.

За результатами наради прийняте рішення, що вулиця Юрківська може тимчасово стати місцем проведення ярмарку. Таким чином, з вівторка, 2 червня, сезонні сільськогосподарські ярмарки, що відбувалися на вулиці Оболонській у вівторок та четвер, тимчасово будуть проходити на вулиці Юрківській.

«У разі, якщо така ініціатива сподобається подолянам, ярмарок перенесуть на цю локацію на постійній основі», - підсумував Віктор Смирнов.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук