Головна  →  Новини  →  28 травня 2020

Віктор Смирнов перевірив хід реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу № 151 Подільського району м. Києва (фото)

Віктор Смирнов перевірив хід реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу № 151 Подільського району м. Києва (фото)

28 травня голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Смирнов перевірив хід виконання будівельно-монтажних робіт на об'єкті реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу компенсуючого типу (санаторного) № 151 Подільського району м. Києва, що на вул. Івана Виговського, 10-А.

Очільник району поспілкувався з представниками підрядних організацій щодо термінів виконання усіх робіт. «Наше завдання – ввести цей об’єкт в експлуатацію у другому кварталі 2020 року, тому не втрачаємо темпів, необхідно скоординувати сили та завершити роботу, щоб діти цього мікрорайону мали можливість відвідувати сучасний дошкільний навчальний заклад», - дав доручення Віктор Смирнов. Він додав, що після реконструкції заклад стане одним з найсучасніших у районі, його місткість збільшиться – з 6 до 8 груп, буде збудовано спортивну залу, сучасні ігрові комплекси, міні-стадіон, зону юних натуралістів.

Харчоблок оновлять сучасним технологічним обладнанням для приготування дієтичних страв, встановлять підйомник для транспортування страв на поверхи. Групи укомплектують меблями за індивідуальними кресленнями з вбудованими ігровими комплексами.

Також виконають роботи з благоустрою прилеглої території та побудують сучасні дитячі майданчики. На майданчиках для прогулянок виконані всі підготовчі роботи щодо їх влаштування на безпечне гумове покриття, облаштоване поле з футбольними воротами та встановлено грядки для проведення пізнавальних занять.

«За дорученням міського голови Віталія Кличка ми продовжуємо реконструкцію дитячих садочків у районі, аби скоротити чергу до дошкільних закладів столиці та максимально дотримуємося вимог щодо безпеки комфорту та сучасності всіх об’єктів, котрі реалізовуються на території району», - підсумував Віктор Смирнов.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук