Головна  →  Новини  →  22 липня 2014

МАФи біля входів у метро та у підземних переходах будуть демонтовані

МАФи біля входів у метро та у підземних переходах будуть демонтовані

Столична влада прийняла рішення про терміновий демонтаж малих архітектурних форм (МАФів) та об’єктів пересувної торгівлі, встановлених з порушенням вимог відповідних нормативних актів на станціях, у підземних переходах, та встановлених у радіусі 20 метрів від входів та виходів зі станцій Київського метрополітену. Про це йшлося на засіданні Штабу цивільної оборони, який Київський міський голова Віталій Кличко створив для координації та швидкого реагування всіх служб.

У зв’язку із розвитком мережі метрополітену та зростанням обсягів пасажироперевезень, який на сьогоднішній день становить близько 1 млн. 470 тис. пасажирів на добу, у столиці постає гостра необхідність у вжитті додаткових заходів щодо забезпечення безпеки пасажирів.

МАФи та інші об’єкти торгівлі, встановлені у підземних переходах та поблизу виходів зі станцій метрополітену суттєво впливають на рух і безпеку пасажирів, заважають під’їзду до станцій спецавтотранспорту та ускладнюють організацію виконання мобілізаційних заходів.

За матеріалами: http://kievcity.gov.ua/news/15449.html

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.11.2021

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук