Головна  →  Новини  →  7 квітня 2020

Завдяки роботі Єдиного координаційного центру, набори першої необхідності в Подільському районі отримали 1123 киянина, які опинилися в складних життєвих обставинах (фото)

Завдяки роботі Єдиного координаційного центру, набори першої необхідності в Подільському районі отримали 1123 киянина, які опинилися в складних життєвих обставинах (фото)

За час роботи Єдиного координаційного центру для допомоги малозахищеним верствам населення при КМДА, в Подільському  районі набори першої необхідності отримали 1123 киянина.

Набори отримають кияни, які опинилися в складних життєвих обставинах. Першочергово, ними будуть забезбечуватися особи, які знаходяться в, так званій, «групі ризику»: літні люди, люди з інвалідністю.

До роботи Єдиного координаційного центру долучилися представники благодійних і громадських організацій та представники соціально-відповідального бізнесу: БФ «Майбутній Київ», БФ «Життєлюб», Спілка самаритян України, торгівельні мережі «Новус» та «АТБ», компанія «Розетка». Логістику забезпечують компанї «Уклон» та «Нова пошта».

Якщо ви потребуєте допомоги, телефонуйте до районного територіального центру: (044) 425-05-12, або пишіть на електронну адресу: stopcovidkyiv@gmail.com.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.11.2021

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук