Головна  →  Новини  →  6 квітня 2020

У столиці паліативні хворі отримуватимуть медичну допомогу вдома

У столиці паліативні хворі отримуватимуть медичну допомогу вдома

Медичну допомогу паліативним хворим вдома у повному обсязі надаватимуть спеціальні мобільні бригади, які працюють на базі паліативних відділень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, жоден невиліковно хворий киянин в умовах карантинних заходів не залишиться без необхідної медичної допомоги. Проте перебування таких пацієнтів в умовах стаціонару наразі не є найкращим для них. Він пояснив, що люди з тяжкими хронічними та онкологічними захворюваннями – у групі найбільшого ризику щодо тяжкого перебігу коронавірусної інфекції. Щоб убезпечити їх від зараження необхідно до мінімуму скоротити будь-які контакти.

«В умовах паліативного відділення зробити це, безперечно можливо, проте постає морально-етичне питання: чи правильно відмовляти цим людям у спілкуванні з рідними в останні дні життя? Та чи готові родичі до того, що не зможуть зайвий раз поговорити, побачити рідну людину, якої в будь-яку мить може не стати? Адже всі відвідування таких хворих у відділенні суворо заборонені», – підкреслив Микола Поворозник.

Він наголосив, що однозначно виписувати не будуть тих паліативних хворих, які потребують підтримання життєвих функцій апаратними засобами, або тих, у кого вдома хворіють на COVID-19.

«Проте, якщо ваша близька людина наразі у паліативі, а ви здорові, дотримуєтеся обмежувальних заходів та всіх правил протиепідемічної безпеки, повірте лікарям – краще забрати свого рідного з лікарні. Саме так рекомендують медики», – зазначив Микола Поворозник.

Він запевнив, що медичну допомогу паліативним хворим вдома у повному обсязі надаватимуть спеціальні мобільні бригади, які працюють на базі паліативних відділень столиці.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук