Головна  →  Новини  →  6 квітня 2020

Триває ремонт доріг та вулиць в Подільському районі (фото)

Триває ремонт доріг та вулиць в Подільському районі (фото)

Працівники комунального підприємства ШЕУ Подільського району комунальної корпорації «Київавтодор» продовжують ремонт доріг та вулиць району.

Так, в період 30 березня до 6 квітня дорожники виконували роботи з поточного (дрібного) ремонту на вулицях Костянтинівській та Заводській.

Також шляховики продовжують в цілодобовому режимі прибирання території від піскомету та сміття, замив проїзної частини, утримання підземних пішохідних переходів, балансових доріг та тротуарів, зупинок громадського транспорту.

Усього за звітний період відремонтовано 1 оглядовий колодязь та 1 зливоприймач на вулицях Сирецькій та Кирилівській, очищено 75 зливоприймачів, 27 оглядових колодязів на вулицях Сирецькій, Кирилівській, Бестужева, Кобзарській, у провулку Межовому.

Також підприємством було розпочато підготовчі роботи з поточного (середнього) ремонту на вулицях Тульчинській та Червонопільській.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук