Головна  →  Новини  →  6 квітня 2020

Триває ремонт доріг та вулиць в Подільському районі (фото)

Триває ремонт доріг та вулиць в Подільському районі (фото)

Працівники комунального підприємства ШЕУ Подільського району комунальної корпорації «Київавтодор» продовжують ремонт доріг та вулиць району.

Так, в період 30 березня до 6 квітня дорожники виконували роботи з поточного (дрібного) ремонту на вулицях Костянтинівській та Заводській.

Також шляховики продовжують в цілодобовому режимі прибирання території від піскомету та сміття, замив проїзної частини, утримання підземних пішохідних переходів, балансових доріг та тротуарів, зупинок громадського транспорту.

Усього за звітний період відремонтовано 1 оглядовий колодязь та 1 зливоприймач на вулицях Сирецькій та Кирилівській, очищено 75 зливоприймачів, 27 оглядових колодязів на вулицях Сирецькій, Кирилівській, Бестужева, Кобзарській, у провулку Межовому.

Також підприємством було розпочато підготовчі роботи з поточного (середнього) ремонту на вулицях Тульчинській та Червонопільській.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послугСторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 18.02.2022

Пам'ятка для суб’єктів господарювання, приміщення яких за рішенням районних в м. Києві державних адміністрацій можуть використовуватися для захисту населення м. Києва як споруди подвійного призначення або як найпростіші укриття

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека