Головна  →  Новини  →  4 квітня 2020

У Києві за останні 12 днів зафіксовано 144 пожежі в екосистемах загальною площею більше 30 га

У Києві за останні 12 днів зафіксовано 144 пожежі в екосистемах загальною площею більше 30 га

Сьогодні зранку лабораторія КАРС «Київська служба порятунку» провела заміри повітря на наявність перевищень продуктів горіння в різних точках Києва. Оскільки вже другий тиждень поспіль кияни жаліються на запах гарі в повітрі, який особливо відчутно вночі та вранці. Заміри лабораторії показали перевищення продуктів горіння на всій території столиці. Це є результатом великої кількості пожеж в екосистемах Києва та Київської області.

Лише за останню добу у Київський області зафіксовано 124 пожежі загальною площею 135 га. Завдяки злагодженим діям рятувальників усі пожежі ліквідовано.

У Києві за останні 12 днів зафіксовано 144 пожежі в екосистемах загальною площею більше 30 га. Продовжується ліквідація пожежі на вул. Пухівська на площі 0,7 га. На вул. Івана Виговського зафіксовано тління трави після пожежі на площі 2 га.

Вогнеборці невпинно ведуть боротьбу з пожежами в екосистемах. Пожежі в екосистемах дуже складні й небезпечні, адже велику площу займання досить важко локалізувати. У кожної пожежі є свої наслідки: загибель звірів, забруднення повітря, зниження родючості землі. Один із наслідків ми щодня відчуваємо, коли закриваємо вікна і не маємо можливості провітрити квартиру – це все результат пожеж в екосистемах Києва та Київської області.

Ще раз наголошуємо і закликаємо бути відповідальними, берегти природу і не провокувати пожежі в екосистемах! Підпали, паління сміття, листя – це порушення закону, яке тягне за собою штрафи та кримінальну відповідальність.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук