Головна  →  Новини  →  17 березня 2020

До уваги мешканців Подільського району!

До уваги мешканців Подільського району!

Шановні мешканці Подільського району!

 

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19 та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020, протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 № 2 обмежено особистий прийом громадян у всіх органах державної влади.

Управління (Центр) надання адміністративних послуг працює в режимі обмеженого доступу до приміщення понеділок-п’ятниця з 9.00 до 16.00. На період карантину перед візитом до ЦНАП рекомендуємо вам записатись в електронну чергу на обраний вами час. Сервіс доступний на офіційному сайті Центру надання адміністративних послуг м. Києва: http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/Equeue/Register.
Також рекомендуємо вам користуватися зручними он-лайн сервісами для отримання адміністративних послуг в електронному вигляді за допомогою електронних підписів. Найбільш популярні сервіси можна знайти в кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України за посиланням https://kap.minjust.gov.ua/; електронних послуг Держгеокадастру за посиланням https://e.land.gov.ua/services тощо.
Терміново потрібна консультація з питань отримання адміністративної послуги? Хочете перевірити готовність документа?
Зверніться за консультацією за телефонами (044) 425-42-44, 482-55-41, філія (044) 366-64-80, (044) 366-64-81

Також Управління праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації переходить в особливий режим роботи тимчасового обмеження прийому громадян. Детально: /news/15757.html.

Отже, рекомендуємо вам обмежити свої візити до Центру надання адміністративних послуг, Управління праці та соціального захисту населення, Служби у справах дітей та сім’ї, інших державних органів або перенести їх до покращення епідемічної ситуації.

Водночас, у зв'язку з рекомендаціями населенню максимально обмежити фізичні контакти, пропонуємо надсилати ваші звернення на електронну пошту: zvern_podilrda@kmda.gov.ua, тел.: 485-23-78, 425-14-91; запити на інформацію: podilrda@kmda.gov.ua, тел.: 485-23-76.

Просимо поставитися з розумінням вищезазначених обмежень, які триватимуть до особливого розпорядження про їх припинення, про що ми вас обов'язково поінформуємо.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук